Gratis verzending vanaf € 50,-
30 dagen bedenktermijn
Gratis achteraf betalen
2 jaar productgarantie
Over de Iittala Origo Beker - 25 cl
De Iittala Origo beker is een prachtig ontworpen beker die zowel functioneel als esthetisch is. Deze beker is gemaakt van porselein en heeft een inhoud van 25 cl, wat genoeg is voor een heerlijke kop koffie of thee. De Origo beker is ontworpen door Alfredo Häberli, een Zwitserse ontwerper die bekend staat om zijn innovatieve en functionele ontwerpen.
Naast het opvallende ontwerp is de Iittala Origo beker ook erg praktisch. De beker is geschikt voor gebruik in de vaatwasser en de magnetron, waardoor hij gemakkelijk te reinigen is en snel opgewarmd kan worden. Bovendien is de beker stapelbaar, waardoor hij weinig ruimte inneemt in de kast.
De Iittala Origo beker is onderdeel van een bredere collectie van servies en keukengerei, waardoor het mogelijk is om een complete set te verzamelen in dezelfde stijl en kleurstelling.
Al met al is de Iittala Origo beker een prachtig ontworpen en praktische beker, die zowel thuis als op het werk kan worden gebruikt. Met zijn opvallende ontwerp en materiaal is deze beker een echte aanwinst voor iedereen die van mooi servies houdt.
Merk | Iittala |
---|---|
Lengte (cm) | 8 cm |
Breedte (cm) | 8 cm |
Hoogte (cm) | 9,1 cm |
Ontwerper | Alfredo Häberli |
Herkomst | Scandinavië |
Inhoud (L) | 0,25 L |
Over het merk

Als pionier van Scandinavisch design en expert in gekleurd glas is Iittala toegewijd aan het streven naar beter leven. Voor mensen die iets unieks en functioneels in huis willen halen, zijn de ontwerpen van Iitalla dan ook ideaal. Iittala staat voor tijdloze en stijlvolle gebruiksvoorwerpen en designobjecten die het dagelijks leven verreiken, dag in dag uit, generaties lang.ontwerpers begonnen tijdloze en duurzame producten te ontwerpen en hun filisofie ‘form follows function’ leeft vandaag de dag nog steeds voort in het merk.
De designs van Iittala gaan nooit uit de mode en hebben een lange levensduur. Als in 1881 waren de producten van Iittala vooruitstrevend en authentiek. In die tijd was serviesgoed overdadig gedecoreerd met frivole tierelantijntjes en schilderingen. Iittala was een pionier op het gebied van minimalistisch en praktisch design waar Scandinavië nu zo bekend om is. De progressieve ontwerpers Alvar Aalto, Aino Aalto en Kaj Franck waren van mening dat design niet alleen decoratief moet zijn. Design is voor iedereen. De ontwerpers begonnen tijdloze en duurzame producten te ontwerpen en hun filisofie ‘form follows function’ leeft vandaag de dag nog steeds voort in het merk.