Gratis verzending vanaf € 50,-
30 dagen bedenktermijn
2 jaar productgarantie
Alessi Colombina collection theekop (6x)
De Alessi Colombina theekop (6-delig), ontworpen door het Italiaanse architectenduo Doriana en Massimiliano Fuksas, is een opvallend en veelzijdig object binnen de Colombina-collectie. Deze theekop heeft een unieke, sculpturale vorm zonder handvat, wat niet alleen bijdraagt aan het esthetische ontwerp, maar ook aan de veelzijdigheid in gebruik. Gemaakt van hoogwaardig witte porselein, is de kop geschikt voor diverse toepassingen, van het serveren van thee tot het presenteren van kleine gerechten of desserts. De set wordt geleverd in een verpakking van zes stuks, waardoor het ideaal is voor zowel privégebruik als voor horecagelegenheden die op zoek zijn naar een onderscheidend servies.
| Merk | Alessi |
|---|---|
| EAN | 8003299938612 |
| Inhoud (CL) | 20 |
| Lengte (cm) | 10,3 cm |
| Breedte (cm) | 9 cm |
| Ontwerper | Doriana e Massimiliano Fuksas |
| Herkomst | Italië |
Over het merk

Het bijzondere aan de collectie van Allessi is dat er in een productfamilie heel verschillende producten zitten die toch dezelfde uiterlijke kenmerken hebben. Alessi biedt een unieke en complete collectie die u nergens anders vindt!
De producten van Alessi worden nog steeds gezien als een handgemaakte cultuur. Ook al worden de producten met machines gemaakt, toch wordt er nog steeds dezelfde zorg gedragen aan ieder product, zoals dit ook met een handgemaakt product wordt gedaan.





