Gratis verzending vanaf € 50,-
30 dagen bedenktermijn
2 jaar productgarantie
Flos Seki-Han hanglamp
De Flos Seki-Han hanglamp, ontworpen door Tobia Scarpa in 1963 en opnieuw uitgebracht in 2025, is een verfijnd samenspel van licht en ambacht. Twee horizontale bladen van essenhout, verbonden met verchroomde metalen details, draaien rond een centrale lichtbron en maken een variabele lichtverdeling mogelijk, zowel direct als indirect, symmetrisch of asymmetrisch. Geïnspireerd door scheepsbouwtechnieken ontstaat een constructie waarin houtbewerking en technische precisie samenkomen. De subtiele opening tussen de bladen laat altijd een smalle lichtlijn zichtbaar, wat zorgt voor een poëtisch en dynamisch lichteffect. Uitgerust met een dimbare lineaire LED-lichtbron (22W, 2700K) en geschikt voor T8 LED-buizen, biedt de hanglamp een warme, instelbare verlichting. Met zijn slanke proporties (1690 mm lengte) en draaibare elementen is Seki-Han een levendige aanwezigheid waarin de tactiliteit van hout en de immaterialiteit van licht samenkomen.
| Merk | Flos |
|---|---|
| EAN | 8059607076330 |
| Lengte (cm) | 169 cm |
| Breedte (cm) | 9,3 cm |
| Hoogte (cm) | 6,5 cm |
| Ontwerper | Tobia Scarpa |
| Herkomst | Italië |
| Garantie | 2 jaar |
| Dimbaar | Ja |
| Voltage | 220-240V |
| Wattage | 22W |
| Fitting | G13 |
| Type lichtbron | LED retrofit |
| Kleurtemperatuur | 2700K |
| Kabel lengte (cm) | 300 cm |
Over het merk

1962 is het geboortejaar van FLOS. Flos is een absolute specialist op het gebied van prachtige Italiaanse design verlichting. In 1964 nam Sergio Gandini de leiding over Flos en zijn zoon Piero Gandini leidde Flos naar de 21ste eeuw.
Direct in het jaar van oprichting werden de eerste FLOS Lampen ontworpen die nu tot de absolute klassiekers van het bedrijf behoren, kijk bijvoorbeeld naar de Arco Vloerlamp en de Taccia Lamp. Deze bijzondere en unieke FLOS lampen vandaag de dag nog altijd in de innovatieve collectie van FLOS te vinden en zij een echte verrijking aan uw interieur!

















