Gratis verzending vanaf € 50,-
30 dagen bedenktermijn
2 jaar productgarantie
GRAU Clear Duo spot
De GRAU Clear Duo Spot, ontworpen door GRAU, is een hoogwaardige LED‑spotsset die twee nauwkeurige lichtaccenten in elke ruimte creëert. De spotkoppen zijn flexibel draaibaar en kantelbaar, waardoor je het licht eenvoudig naar wens richt. Dankzij de Warm Dim‑technologie past de lichtkleur zich aan bij het dimmen — van helder functioneel licht tot warme, sfeervolle gloed. Je kunt de Clear Duo Spot bedienen met een fase‑rotary dimmer of via de GRAU App voor slimme aansturing en planning. Met een strak, minimalistisch design en een focus op lichtkwaliteit biedt de Clear Duo Spot verdiepende visuele accenten, comfort en veelzijdigheid voor moderne interieurs.
| Merk | GRAU |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 2700–2200K |
| CRI | >90 |
| Lumen | 2x 240lm |
| Voltage | 220–240V |
| Wattage | 2x11W |
| Dimbaar | Ja |
| Stralingshoek | 54° | Symmetric |
| Montagewijze | plafondopbouw |
| Fitting | LED |
| Type licht | Warm White |
| Lengte (cm) | 17 cm |
| Breedte (cm) | 17 cm |
| Hoogte (cm) | 3,7 cm |
| Diameter (cm) | Ø 4 cm x 14,3 cm |
| Ontwerper | Tobias Grau |
| Herkomst | Duitsland |
| Garantie | 2 jaar |
Over het merk

GRAU, voorheen bekend onder de naam Tobias Grau, ontwikkelt al meer dan 30 jaar baanbrekende lampen met de hoogste kwaliteit in verlichting en armaturen.
Van GRAU hanglamp tot vloerlamp, iedere lamp van het merk is het toppunt van technische innovatie en artistiek ontwerp. Zo heeft GRAU de mogelijkheid gekregen om een nieuwe, innovatieve en uitgebreide collectie voor residentiele, kantoor- en architecturale verlichting te creëren.
Volgens GRAU heeft verlichting het unieke vermogen om emotionele ruimtes te creëren en te transformeren. De ontwerpen van de lampen worden gekenmerkt door een beperking tot de essentie en duurzaamheid, milieubescherming en maximaal comfort zijn van essentieel belang in de ontwerpfase van deze grensverleggende ontwerpen. Samen met een team van ingenieurs en assistent-ontwerpers ontwikkelen ze oplossingen voor de beste manier om functie en vorm van de armatuur te combineren, waarvan al vele bekroond zijn met prestigieuze designprijzen.







