Gratis verzending vanaf € 50,-
30 dagen bedenktermijn
2 jaar productgarantie
GRAU Sun Chandelier hanglamp
De GRAU Sun Chandelier, ontworpen door GRAU, is een moderne hanglamp die ruimtes verrijkt met een sculpturale, bijna zwevende aanwezigheid. Drie lichtbronnen van mondgeblazen glas en hoogwaardig aluminium vormen samen een verfijnd lichtobject dat design en technologie naadloos combineert. Dankzij de innovatieve Sunset Dimming-functie beweegt het licht van helder daglicht naar warme, diepe zonsondergangtinten, terwijl het de ruimte gelijkmatig en zacht verlicht. Via de GRAU app stel je dynamische lichtscènes in die subtiel in beweging komen en een levendige, bijna poëtische sfeer creëren. Geproduceerd in Duitsland en vervaardigd uit hoogwaardige materialen, is de Sun Chandelier niet alleen verlichting, maar een centraal designelement in elk interieur.
| Merk | GRAU |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 2700-1300K |
| CRI | >90 |
| Lumen | 3x 815lm |
| Voltage | 220-240V |
| Wattage | 3x14W |
| Dimbaar | Ja, met bluetooth via app of afstandbediening (Casambi techniek) |
| Stralingshoek | 360° Symmetric |
| Montagewijze | plafondopbouw |
| Fitting | LED |
| Type licht | Warm wit |
| Hoogte (cm) | 200 cm |
| Diameter (cm) | Ø30 cm x 4 cm | Ø17,6 cm x 28,5 cm |
| Ontwerper | Timon & Melchior Grau |
| Herkomst | Duitsland |
| Garantie | 2 jaar |
| Kabel lengte (cm) | 200 cm |
Over het merk

GRAU, voorheen bekend onder de naam Tobias Grau, ontwikkelt al meer dan 30 jaar baanbrekende lampen met de hoogste kwaliteit in verlichting en armaturen.
Van GRAU hanglamp tot vloerlamp, iedere lamp van het merk is het toppunt van technische innovatie en artistiek ontwerp. Zo heeft GRAU de mogelijkheid gekregen om een nieuwe, innovatieve en uitgebreide collectie voor residentiele, kantoor- en architecturale verlichting te creëren.
Volgens GRAU heeft verlichting het unieke vermogen om emotionele ruimtes te creëren en te transformeren. De ontwerpen van de lampen worden gekenmerkt door een beperking tot de essentie en duurzaamheid, milieubescherming en maximaal comfort zijn van essentieel belang in de ontwerpfase van deze grensverleggende ontwerpen. Samen met een team van ingenieurs en assistent-ontwerpers ontwikkelen ze oplossingen voor de beste manier om functie en vorm van de armatuur te combineren, waarvan al vele bekroond zijn met prestigieuze designprijzen.

















