Gratis verzending vanaf € 50,-
30 dagen bedenktermijn
2 jaar productgarantie
Pulpo Lyn small vitrine kast
De Lyn Small vitrinekast van Pulpo, ontworpen door VISSER & MEIJWAARD, is een uitgesproken designobject waarin minimalisme, materiaal en kleur samenkomen. De open, deurloze vormgeving legt de focus volledig op de essentie van het ontwerp en creëert een luchtige uitstraling binnen ieder interieur. Dankzij het gebruik van floatglas en gepoedercoat staal ontstaat een verfijnd spel van reflectie, transparantie en diepte, dat verandert afhankelijk van het licht en het perspectief.
Met zijn compacte formaat van 600 × 450 × 1100 mm is de Lyn Small perfect als vitrinekast, displaymeubel of stijlvol object in woon- en werkruimtes.
| Merk | Pulpo |
|---|---|
| EAN | 8400 |
| Lengte (cm) | 60 cm |
| Breedte (cm) | 45 cm |
| Hoogte (cm) | 110 cm |
| Ontwerper | Visser & meijwaard |
| Herkomst | Duitsland |
| Materiaal onderstel | Metaal |
Over het merk

Het Duitse design merk Pulpo staat bekend om het gebruik van ambachtelijke materialen, minimalistische vormen en het bijzonder warme design en experimenteert met de emoties. Dit combineert Pulpo perfect met de creativiteit van de toonaangevende designers die het merk hierbij betrekt. Zo ontwierp Sebastian Herkner onder andere de Bent Vloerlamp en Container Vazen voor Pulpo. Prachtige voorbeelden van hoe Pulpo ambachtelijk handwerk combineert met een eigentijdse flair voor kleur en vormgeving die een mooie keuze zijn als toevoeging aan uw interieur.



















