Gratis verzending vanaf € 50,-
30 dagen bedenktermijn
2 jaar productgarantie
Pulpo Oda Medium vloerlamp
De Pulpo Oda Medium vloerlamp, ontworpen door Sebastian Herkner voor Pulpo, is een iconisch lichtobject geïnspireerd op de industriële watertorens die werden gefotografeerd door Bernd en Hilla Becher. Het ontwerp combineert een slanke, gepoedercoate stalen basis met een grote mondgeblazen glazen kap, waardoor een krachtig maar verfijnd silhouet ontstaat.
De zachte rondingen van het handgeblazen gekleurde glas brengen warmte en sfeer in het industriële karakter van de lamp. Wanneer de Oda Medium brandt, verspreidt zij een warme, diffuse gloed die zorgt voor een intieme en comfortabele ambiance. De combinatie van sculpturale vormen, hoogwaardige materialen en subtiele verlichting maakt deze vloerlamp tot een eigentijds designstatement binnen ieder interieur.
| Merk | Pulpo |
|---|---|
| Hoogte (cm) | 85 cm |
| Diameter (cm) | Ø 45 cm |
| Voltage | 220–240 |
| Wattage | 4W |
| Lumen | 260 lm |
| Kleurtemperatuur | 2100 K |
| Type lichtbron | LED filament (dimmable) |
| Fitting | E27 (grote fitting) |
| Type licht | warm white |
| Dimbaar | Ja, afhankelijk van lichtbron |
| Stralingshoek | 360° Ambient light |
| Ontwerper | Sebastian Herkner |
| Herkomst | Duitsland |
| Kabel lengte (cm) | 400 cm |
Over het merk

Het Duitse design merk Pulpo staat bekend om het gebruik van ambachtelijke materialen, minimalistische vormen en het bijzonder warme design en experimenteert met de emoties. Dit combineert Pulpo perfect met de creativiteit van de toonaangevende designers die het merk hierbij betrekt. Zo ontwierp Sebastian Herkner onder andere de Bent Vloerlamp en Container Vazen voor Pulpo. Prachtige voorbeelden van hoe Pulpo ambachtelijk handwerk combineert met een eigentijdse flair voor kleur en vormgeving die een mooie keuze zijn als toevoeging aan uw interieur.

































