Gratis verzending vanaf € 50,-
30 dagen bedenktermijn
2 jaar productgarantie
GRAU Set Spot
De GRAU Set Spot, ontworpen door GRAU, is een verfijnde LED-spot die minimalistisch design combineert met hoogwaardige lichttechnologie. Dankzij de draaibare en kantelbare kop (90° rotatie, 145° tilt) richt je het licht precies op objecten, kunst of architectonische elementen, terwijl de anti-glare lens zorgt voor comfortabel, verblindingsvrij licht. Met een CRI van 90+ levert de Set Spot een natuurgetrouwe en rijke kleurweergave. De geïntegreerde Warm Dim-technologie past automatisch de kleurtemperatuur aan bij het dimmen, van helder functioneel licht tot een warme, sfeervolle gloed. Via de GRAU App is de verlichting eenvoudig te bedienen en te personaliseren. Gemaakt van hoogwaardige materialen en geproduceerd in Duitsland, staat de Set Spot voor duurzaamheid, flexibiliteit en tijdloze kwaliteit.
| Merk | GRAU |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 2200K - 2700K |
| CRI | <90 |
| Lumen | 330lm |
| Voltage | 220-240V |
| Wattage | 11W |
| Dimbaar | Ja standaard met fase dimmer |
| Stralingshoek | verwisselbaar, spot, medium of flood |
| Montagewijze | Plafondopbouw behalve de 'IN' dat is inbouw met een minimale inbouwhoogte van 6cm |
| Fitting | COB LED, vast ingebouwde ledjes |
| Type licht | Direct licht, spot |
| Hoogte (cm) | 9,1cm |
| Diameter (cm) | 6 cm |
| Ontwerper | Tobias Grau |
| Herkomst | Duitsland |
Over het merk

GRAU, voorheen bekend onder de naam Tobias Grau, ontwikkelt al meer dan 30 jaar baanbrekende lampen met de hoogste kwaliteit in verlichting en armaturen.
Van GRAU hanglamp tot vloerlamp, iedere lamp van het merk is het toppunt van technische innovatie en artistiek ontwerp. Zo heeft GRAU de mogelijkheid gekregen om een nieuwe, innovatieve en uitgebreide collectie voor residentiele, kantoor- en architecturale verlichting te creëren.
Volgens GRAU heeft verlichting het unieke vermogen om emotionele ruimtes te creëren en te transformeren. De ontwerpen van de lampen worden gekenmerkt door een beperking tot de essentie en duurzaamheid, milieubescherming en maximaal comfort zijn van essentieel belang in de ontwerpfase van deze grensverleggende ontwerpen. Samen met een team van ingenieurs en assistent-ontwerpers ontwikkelen ze oplossingen voor de beste manier om functie en vorm van de armatuur te combineren, waarvan al vele bekroond zijn met prestigieuze designprijzen.











