Onze cookies zijn te onderscheiden in drie verschillende categorieën. Hieronder leest u meer over deze categorieën, en kunt u per categorie kiezen of u akkoord gaat met het plaatsen van deze cookies.

Alessi Savon du Chef geurverwijderaar zeep

€ 22,00

"De Alessi Savon du Chef zeep, een creatie van Frédéric Gooris en Fabrice Leclerc, maakt onaangename geuren na het koken in een handomdraai verdwenen, waardoor je handen fris en schoon achterblijven."

Levertijd 2-10 werkdagen

Gratis verzending vanaf € 50,-

30 dagen bedenktermijn

2 jaar productgarantie

Alessi Savon du Chef geurverwijderaar zeep

De Alessi Savon du Chef geurverwijderaar zeep is ontworpen door Frédéric Gooris , Fabrice Leclerc.

De Alessi Savon du Chef geurverwijderaar zeep onthult zijn doel via zijn vorm: met behulp van natuurlijke redox-processen helpt het roestvrijstalen materiaal om geurtjes van voedsel zoals knoflook, vis en uien van je handen te verwijderen. Een paar seconden onder koud stromend water wrijven met deze stalen zeep en je handen blijven glad en vrij van nare geuren.

 

Meer informatie
MerkAlessi
EAN8003299333387
Lengte (cm)7
Breedte (cm)6.50
Hoogte (cm)3
OntwerperFrédéric Gooris | Fabrice Leclerc
HerkomstItalië

Over het merk

Het bijzondere aan de collectie van Allessi is dat er in een productfamilie heel verschillende producten zitten die toch dezelfde uiterlijke kenmerken hebben. Alessi biedt een unieke en complete collectie die u nergens anders vindt!

De producten van Alessi worden nog steeds gezien als een handgemaakte cultuur. Ook al worden de producten met machines gemaakt, toch wordt er nog steeds dezelfde zorg gedragen aan ieder product, zoals dit ook met een handgemaakt product wordt gedaan.